Aktualności

Nowy projekt deweloperski Grupy Trakcja

PRK 7 Nieruchomości, spółka Grupy Trakcja, rozpoczęła budowę kameralnego osiedla mieszkaniowego. Inwestycja powstaje w doskonale skomunikowanej i rozwojowej części warszawskiego Targówka. W przyszłym roku do nowych segmentów mieszkaniowych będą mogli wprowadzić się pierwsi mieszkańcy.

Projekt deweloperski o nazwie Oliwska Nova powstaje w rejonie ulic Wysockiego i Budowlanej na warszawskim Targówku, zaledwie 3 minuty od przystanków tramwajowego, autobusowego oraz kolejowego Warszawa Praga. Osiedle będzie składać się z 45 segmentów o powierzchni 154, 175 oraz 214 m2. Dla każdego z trzypoziomowych domów przewidziano jedno lub dwumiejscowy garaż, ogródek oraz dodatkowe naziemne miejsce parkingowe na terenie osiedla.

Ponad cztery lata temu z powodzeniem zrealizowaliśmy już dwa etapy osiedla położonego kilkaset metrów dalej. Klienci zyskują ciszę i komfort mieszkania w domku w doskonale skomunikowanym rejonie miasta,  położonym zaledwie 20 minut jazdy od centrum Warszawy – mówi Roman Przybył prezes Grupy Trakcja.

W perspektywie kilku lat po wybudowaniu trasy Mostu Krasińskiego i zmianie planu zagospodarowania pobliskich terenów, będzie to z pewnością jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji tej części Warszawy. Pierwsi mieszkańcy będą mogli zamieszkać na osiedlu już w przyszłym roku. Budowa kolejnego etapu planowana jest w następnych latach.

PRK 7 Nieruchomości jest spółką deweloperską Grupy Trakcja. W ofercie posiada aktualnie mieszkania w Osiedlu Lazurowa II przy ul. Pełczyńskiego w Warszawie. Dotychczas wybudowała już kilka osiedli mieszkaniowych w Warszawie i okolicach. W przygotowaniu są kolejne inwestycje, m.in. w Markach i gminie Jabłonna. Z ofertą można zapoznać się na stronie http://prk7nieruchomosci.com.pl/oliwska_nova2.php.

 

Informacje dla mediów

Robert Kuczyński

dyrektor ds. komunikacji

r.kuczynski@grupatrakcja.com

 

Powrót do listy