Aktualności

Bezpieczeństwo w Trakcji na Złoto

Trakcja została wyróżniona podczas organizowanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, gali wręczenia prestiżowych Kart Liderów Bezpiecznej Pracy. Wręczenie wyróżnień odbyło się w Białymstoku podczas XXV dorocznej Konferencji Forum Liderów Bezpiecznej Pracy. 
 
Do Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, powstałego już w 1998 r., przyjmowane są przedsiębiorstwa i organizacje, dla których troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników jest naturalnym, nieodłącznym elementem codziennej działalności biznesowej. Obecnie do Forum Liderów należy przeszło 170 przedsiębiorstw, które mogą być stawiane za przykład w kwestiach związanych z kulturą bezpiecznej pracy.
 
Tradycyjnie podczas gali wręczono Karty Liderów Bezpiecznej Pracy. Trakcja otrzymała najważniejsze wyróżnienie: Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy, obok takich przedsiębiorstw jak KGHM Polska Miedź S.A., Grupa Azoty, czy spółek z grupy PKN Orlen i PGE S.A.
 
“Bezpieczeństwo pracy w branży budowlanej jest kwestią kluczową, w Trakcji BHP jest priorytetem zarówno na prowadzonych przez nas budowach, jak również w naszych biurach i w każdym innym miejscu i czasie. Dbałość o zdrowie i życie naszych pracowników ma absolutne pierwszeństwo w każdym stadium procesu budowlanego, dlatego cieszymy się, że nasze wysiłki w tym obszarze zostały dostrzeżone.”  - skomentował wyróżnienie naszej firmy Marek Kubel – p.o. Dyrektora Działu BHP, Ochrony Środowiska i Systemów Zarządzania Jakością w Trakcji S.A.
 

Informacje dla mediów

rzecznik@grupatrakcja.com

Powrót do listy