Aktualności

Trakcja wyróżniona na Gali „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa”

 

22 czerwca w Hotelu Sheraton Grand Warsaw rozdane zostały prestiżowe statuetki „Diamenty Infrastruktury i Budownictwa” mające na celu uhonorowanie podmiotów związanych z branżą, które poprzez swoje działania przyczyniły się do rozwoju całego sektora. Jak informują organizatorzy każda nagroda jest unikalna i ukazuje wartość dodaną, jaką dana firma lub osoba wnosi w rozwój branży. Była to już XII edycja prestiżowej gali, która zyskała ogromne uznanie wśród przedstawicieli tego sektora gospodarki. 

Nasza spółka otrzymała tytuł Laureata w kategorii „Realizacja Roku: Infrastruktura Kolejowa” za realizację i oddanie do użytku dworca Warszawa Główna oraz za realizację krakowskiej trasy tramwajowej w ciągu ulicy Krakowskiej wraz z rewitalizacją i modernizacją mostu im. Józefa Piłsudskiego.  

W uroczystej Gali uczestniczył Marcin Lewandowski, Prezes Zarządu Trakcji S.A., który w następujących słowach skomentował podwójne wyróżnienie dla firmy – Cieszymy się z wyróżnień w kluczowej dla naszego biznesu kategorii. Podkreślenia wymaga fakt, że konkurencja była zacięta, a wszystkie nominowane realizacje niemalże w równym stopniu spełniały wygórowane oczekiwania szanownej kapituły konkursu. Nagrody w tak istotnej kategorii cieszą, tym bardziej, że oceniane inwestycje realizowane były w okresie pandemicznym, a także w czasie, gdy nasza firma przechodziła gruntowną restrukturyzację – podkreślił Prezes Trakcji.  

Powrót do listy